رده محصول
تماس با ما

اضافه کردن: S-1A-8 E-اضطراب سخت و ناگهانی جاده منطقه Lianhu شهر شیان

استان شاآنشی چین

وب:www.htongsteel.com

ایمیل:info@sxht-group.com

تلفن:86-029-89306039


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-029-89306039
لوله صلیب

لوله صلیب

لوازم و اتصالات متقاطع نیز می تواند اتصالات 4 راه نامیده می شود. اگر خط شعبه کاملا از سه راه عبور، اتصال متقابل می شود. صلیب یک ورودی و خروجی سه یا معاون آیه است. آنها اغلب حلال سوکت های جوش داده شده به پایان می رسد و یا پایان می رسد موضوع زن است. لوازم و اتصالات متقابل می تواند مقدار زیادی از تولید...

جزئیات محصول

لوازم و اتصالات متقاطع نیز می تواند اتصالات 4 راه نامیده می شود. اگر خط شعبه کاملا از سه راه عبور، اتصال متقابل می شود. صلیب یک ورودی و خروجی سه یا معاون آیه است. آنها اغلب حلال سوکت های جوش داده شده به پایان می رسد و یا پایان می رسد موضوع زن است.

زیرا آنها در مرکز و چهار نقطه اتصال متقابل اتصالات مقدار زیادی از استرس در لوله به عنوان تغییرات درجه حرارت، تولید کند. در حالی که رفتار متقابل مانند مدفوع چهار پا به توپ را روی گوه رفتار مانند مدفوع سه پا سه راه بیشتر ثابت از صلیب است. (هندسی، "هر 3 غیر-خط مستقیم واقع شونده امتیاز هواپیما تعریف" نتیجه 3 پاها ذاتا با ثبات است.) آميخته است رایج در سیستم های بارانی آتش، که تنش ناشی از انبساط حرارتی نیستند به طور کلی یک موضوع، اما نه در لوله کشی به دلیل خود را با استفاده از دو كم هزینه اضافی.

Htongsteel پدید آمده است به عنوان یک توقف ارائه راه حل پیشرو برای پیپ خود عبور مورد نیاز. یکی از بزرگترین صادرکنندگان هستیم & عبور توزیع کننده لوله در چین. محصولات ما به طور گسترده ای در بسیاری از زمینه ها در داخل و خارج از کشور استفاده شده است. هر بخش تحت مدیریت عالی و کاملا اتوماتیک تولید تا ارائه بهترین کیفیت محصولات و خدمات سریع به مشتریان است.

حجم:

بدون درز: 1/2"-24"، جوش داده شده: 24 "-96"

ضخامت:

SCH10-XXS


HUITONG مشهور چین استیل لوله/لوله تولید کننده و تامین کننده مجهز با کارخانه سازنده و شرکت و به عنوان لوله های حرفه ای عبور صادر کننده و فروشنده، ما همیشه شما را به خرید و با کیفیت بالا لوله متقاطع از عمده فروشی در حال استقبال از ما کارخانه.

Hot Tags: عبور لوله چین تامین کننده، تولید کننده، کارخانه، صادر کننده، فروشنده، شرکت، عمده فروشی، فروش، بهترین، با کیفیت بالا
محصولات مرتبط
پرس و جو