رده محصول
تماس با ما

اضافه کنید: EP Rd، Lianhu Dist، Xi'an City، Shaanxi Province، China

: + (029) 89306039

فکس: +86 (029) 89306040

موبایل: +86 1389 1930 522

ایمیل: info@sxht-group.com

http: // www.htongsteel.comخدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-029-84510010
لوله کشی لوله های فولادی ضد زنگ

لوله کشی لوله های فولادی ضد زنگ

اتصالات کراس نیز 4 اتصالات اتصالات نامیده می شود. اگر یک شاخه به طور کامل از طریق یک دایره عبور کند، اتصالات به یک متقابل تبدیل می شوند. یک صلیب دارای یک ورودی و سه خروجی یا بالعکس است. آنها اغلب دارای انتهای سوکت جوش داده شده یا حلقه های انتهایی زن هستند. اتصالات متقابل می تواند مقدار زیادی از ...

جزئیات محصول

اتصالات کراس نیز 4 اتصالات اتصالات نامیده می شود. اگر یک شاخه به طور کامل از طریق یک دایره عبور کند، اتصالات به یک متقابل تبدیل می شوند. یک صلیب دارای یک ورودی و سه خروجی یا بالعکس است. آنها اغلب دارای انتهای سوکت جوش داده شده یا حلقه های انتهایی زن هستند.


اتصالات متقاطع می تواند مقدار زیادی فشار را بر روی لوله به عنوان تغییرات دما ایجاد کند، زیرا آنها در مرکز چهار نقطه اتصال قرار دارند. یک دایره ثابت تر از یک صلیب است، به عنوان یک دنده رفتار می کند مانند مدفوع سه پایه، در حالی که یک کراس مانند مدفوع چهار پا رفتار می کند. (به طور هندسی، "هر نقطهای 3 نقطه غیرمعمول، یک صفحه را تعریف می کند" بنابراین 3 پا به طور ذاتی پایدار است). عبور در سیستم های آتش سوزی آتشفشانی رایج است، جایی که تنش های ناشی از گسترش حرارتی به طور کلی مسئله نیست، اما در لوله کشی، هزینه اضافی در مقایسه با استفاده از دو تس.


Huitongsteel به عنوان یکی از راه حل ارائه دهنده پیشنهادی برای همه نیازهای متقابل لوله شما ظاهر شده است. ما یکی از بزرگترین صادرکنندگان و توزیع کنندگان لوله کراس در چین هستیم. محصولات ما به طور گسترده ای در زمینه های مختلف در داخل و خارج از کشور مورد استفاده قرار گرفته است. هر بخش تحت مدیریت کامل و تولید به طور کامل خودکار به طوری که برای ارائه بهترین محصولات با کیفیت و سریع خدمات به مشتریان ما.

اندازه:

بدون درز: 1/2 "-24"، جوش داده شده: 24 "-96"

ضخامت: SCH10-XXS


Stainless Steel Pipe Fitting CrossHot Tags: فولاد ضد زنگ لوله اتصالات کراس، تامین کننده چین، سازنده، کارخانه، صادر کننده، فروشنده، شرکت، عمده فروشی، خرید، بهترین، با کیفیت بالا
محصولات مرتبط
پرس و جو